přihlásit se / registrace

60min. masáž pro seniory

nabídka vyprší za 28 dní

zbývá 150 poukazů

270 Kč za masáž
Stáhnout kupón

Užijte si hodinu naprostého odpočinku a uvolnění od bolesti při jedné ze tří regeneračních masáží, kterou můžete využít kdykoliv od pondělí do pátku od 8:00 do 12:00 hodin. Před masáží budete mít 10 minut na přípravu, stihnete se tedy například osprchovat.

Celková klasická masáž s použitím hřejivé masti

Masáž je celková a není tudíž zaměřena pouze na záda. Dle přání zákazníka se masér zaměří i na jiné partie (nohy, ruce...). Během masáže se používá hřejivá (neboli koňská) mast. Hřejivá koňská mast je bylinný hřejivý balzám, který napomáhá při potížích s klouby, svaly, šlachy a páteří. Přináší příjemný pocit úlevy při revmatických stavech, ischiatických obtížích, artritidě, zánětech šlach, otocích kloubů a natažení svalů. Díky svému složení je osvědčeným a zaručeným prostředkem v boji proti křečovým žilám. Zahřívací efekt masti vyvolává intenzivní prohřátí i prokrvení a podporuje tak celkovou regeneraci pohybového aparátu. Zbavuje pocitu těžkých strnulých nohou a unaveného svalstva. Napomáhá zvyšovat žilní odtok a elasticitu cévních stěn.

Skořicová masáž proti celulitidě a únavě pokožky

Báječná hřejivá masáž pro zimní měsíce. Pokud tuto masáž ještě doplníte zábalem, prospějete maximálně své pokožce. Spolehlivě odstraňuje celulitidu a strie, prokrvuje a tím výrazně zlepšuje stav pokožky, která má po kúře nápadně zdravější barvu a je pevnější.

Konopná masáž proti bolesti

Konopná masáž proti bolesti pracuje na podobném principu, jen využívá konopné masti místo hřejivé. Je vhodná zejména při různých poraněních či zánětech,bolestech kloubů, svalů, šlach nebo zad a hojení nejrůznějších úrazů, pooperačních stavů je ceněn především analgetický, protizánětlivý, antibakteriální a hojivý účinek. Mast se aplikuje povrchově na pokožku nejblíže ložiskům bolesti a dráždění. Konopná masáž je vhodná zejména pro ty, kteří nemají rádi pocit po použití hřejivé masti.

Kontraindikace: Proceduru navštivte pouze tehdy, pokud cítíte, že jste v dobré zdravotní kondici.

Voucher je možné využít Po-Pá od 8:00 do 12:00 hod !

Počet voucherů na osobu neomezen

Nutno se předem objednat na tel.:605 949 607 nebo 734 414 400, (Po-Pá 10:00-17:00)

 

Zpět na výběr

Vážíme si Vaší práce a chceme, ať je Váš volný čas plný zajímavých zážitků! Vytvořili jsme pro Vás portál www.nasezazitky.cz. Najdete zde bohatou nabídku akcí za výhodnou cenu přímo na míru pro dárce krve.