přihlásit se / registrace

Masáže v Kryocentru Ostrava

nabídka vyprší za 28 dní

zbývá 150 poukazů

sleva ve výši 20% pro SMVaK
Stáhnout kupón

Druh masáže:

Zdravotní masáž 

je soubor speciálních technik, jejichž cílem je uvolnění přetěžovaných svalových skupin. Navrací hybnost a pružnost svalů, snižuje bolestivost kloubů.


Sportovní masáž

je příprava těla ke sportovnímu výkonu u amatérských i vrcholových sportovců. Je významná a regenerační i po sportovním výkonu, ale zároveň její účinky předchází vzniku trvalého poškození organismu.


Relaxační masáž

vám přinese to co dnes nejvíce postrádáme – zastavení, zklidnění, odpočinek. Je to velmi příjemný způsob jak načerpat novou energii a předcházet tak problémům způsobeným stresem.


Energetická masáž

vychází z tradiční čínské medicíny. Jde tedy o velmi dokonalou a účinnou manuální techniku, jejichž pomocí působí masér na energetické kanály, stimulací či tlumením, zlepšuje mikro i makrocirkulaci , odstraňuje bolesti, uvolňuje napětí a přivádí klienta do pohody a harmonie.


Čínská masáž hlavy

je relaxačně, reflexní masáž, která staví na znalostech akupunktury a akupresury energetických drah na hlavě, šijí a obličeji. Pomáhá při migrénách, odbourává únavu, uvolňuje napětí a ovlivňuje i další tělesné orgány. Hluboce relaxuje.


Tejping

je pasivní podpora namáhaným kloubům a jednotlivým svalovým partiím. Snižuje zátěž, únavu a bolestivost opěrného systému, kloubů svalů a šlach. Je prevencí zranění a účinně pomáhá i při rekonvalescenci.

Podmínky nabídky

Ceník masáží , sleva pro SMVaK Zážitky s vodou ve výši 20 % :    

Masáže:

-relaxační ( záda, šíje)    50min.  499,-Kč, po slevě 20% , 399.-Kč 

- sportovní (záda, šíje)   45 min. 499,- Kč, po slevě 20% , 399.-Kč 

- sportovní (nohy)          45 min. 449,- Kč, po slevě 20% , 399.-Kč 

- sportovní (celotělová) 90 min. 799,- Kč, po slevě 20% , 639.-Kč

Zpět na výběr

Vážíme si Vaší práce a chceme, ať je Váš volný čas plný zajímavých zážitků! Vytvořili jsme pro Vás portál www.nasezazitky.cz. Najdete zde bohatou nabídku akcí za výhodnou cenu přímo na míru pro dárce krve.