přihlásit se / registrace

Romantická noc v Bohumíně: lázně s vlastním pivem a poukazem do restaurace

nabídka vyprší za 28 dní

zbývá 150 poukazů

sleva pro SMVaK od 200-1000 Kč
Stáhnout kupón

V těchto nádherných historických prostorách bychom Vám chtěli nabídnout místo k odpočinku, uvolnění, spočinutí od každodenního shonu a stresu.

Projděte se po okolí, zarelaxujte si v lázních, okoštujte zdejší pivo a zakončete den posezením v restauraci u dobrého jídla. V hotelu je půjčovna kol, možnost zapůjčení kánoí  po řece Odře a další tipy  výletů do okolí Česka i Polska.  V hotelu se příjemně vyspíte, dáte si dobrou snídani.

Tříhvězdičkový hotel má 11 pokojů až pro 21 ubytovaných hostů. Pokoje jsou jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové, s vlastní koupelnou a sociálním zázemím, vybavené TV (české i polské programy), wi-fi připojením, ledničkou a bezpečnostní schránkou. Dům je plně bezbariérový. Bohumín a jeho okolí nabízí širokou škálu volnočasového vyžití pro celou rodinu.

Nacházíme se přímo u česko-polské státní hranice, jen asi 10 kilometrů od centra Ostravy a 2 kilometry od sjezdu na dálnici D1 (A1), sjezd na Bohumín. Jsme v dosahu signálu českých i polských mobilních operátorů a wi-fi připojení poskytujeme zdarma. Ceny za ubytování jsou u nás velmi příznivé, v ceně je snídaně. Zvířata jsou vítáná, platí se za ně poplatek 300 Kč/noc.

Co obsahuje : V každém balíčku jsou 2 hodiny v Pivních a hudebních lázních Oderberg, které se nacházejí v historickém sklepení budovy. Tady vás čeká procedura sestávající z pivní koupele, masáže, infrasauny a relaxace na slámovém lůžku, kterou navíc podpoří tóny klasické hudby a také neomezená konzumace nefiltrovaného a nepasterizovaného 12° piva Oderberg, které vaří přímo pro toto místo.

Pokud zvolíte variantu Exclusive, budete si ho do kryglů čepovat sami přímo z vany, u varianty Oderberg vám ho bude nosit obsluha.

Po lenošení v lázních vám příjemně vyhládne, takže se klidně hned přesuňte do restaurace a začtěte se do jejího menu. S poukazem, který dostanete, si tu můžete objednat cokoli v hodnotě 800 Kč.

Vaří tu tradiční jídla české, slezské a polské kuchyně a i tady můžete pokračovat v popíjení piva Oderberg.

Hlavu po všech příjemný zážitcích složíte ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Ještě před usnutím si budete moci pustit televizi, na které chytnete české i polské programy, případně zasurfovat na Wi-Fi, která je tu zdarma. 

K vybavení pokojů patří i bezpečnostní schránka a lednička, takže si klidně na večer vychlaďte lahev vína. Ráno pak stačí sejít do restaurace, kde budou připravené švédské stoly.

Celý pobyt lze rovněž zakoupit formou dárkového poukazu s platností zvýhodněné ceny pro SMVaK Zážitky s vodou.

Restaurace a hotel Pod zeleným dubem je rovněž hojně využíván ke svatebním hostinám a oslavám jubileí.  Lze rovněž využít jako školící prostory pro zaměstnance s možností ubytování. Hotel rovněž nabízí 10 % slevu z běžných ceníkových cen pouze za ubytování pro SMVaK Zážitky s vodou.

Podmínky nabídky

Romantická noc v Bohumíně: lázně s vlastním pivem a poukazem do restaurace

Varianta pivní lázně s večeří a 1 nocí včetně snídaně

Cena pro 2 osoby

Exklusive (vlastní výčep) + poukaz v hodnotě 800.-Kč na konzumaci á la carte

původně 3390 - SMVaK Zážitky s vodou

 3190 Kč

Oderberg (pivo u obsluhy) + poukaz v hodnotě 800.-Kč na konzumaci á la ca

původně 3190 – SMVaK Zážitky s vodou 2990 Kč

Volba PRIVAT (celé lázně jen pro sebe) :

Cena pro 2 osoby

Exklusive (vlastní výčep) + poukaz v hodnotě 800.-Kč na konzumaci á la ca

původně 5390 – SMVaK Zážitky s vodou 4390 Kč

Oderberg (pivo u obsluhy) + poukaz v hodnotě 800.-Kč na konzumaci á la ca

původně 5190 – SMVaK Zážitky s vodou 4190 Kč

 

Zpět na výběr

Vážíme si Vaší práce a chceme, ať je Váš volný čas plný zajímavých zážitků! Vytvořili jsme pro Vás portál www.nasezazitky.cz. Najdete zde bohatou nabídku akcí za výhodnou cenu přímo na míru pro dárce krve.